SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 5073533
nr 507 3533
Bägare
Silver, Ryssland, 1800-tal, höjd: 19, 5
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 4 februari 2008
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.